logo  
Biuletyn Księgarnia Konserwatorzy Dokumenty Wydarzenia Forum
                A - F                 G - K         L - R         S - Z        
               
                 
  ABSOLWENCI   POLSKICH   UCZELNI   KONSERWATORSKICH  
  ASP Kraków 1951-2008; UMK Toruń 1950-1995; ASP Warszawa 1952-2011
  spis alfabetyczny L - R      aktualne dane
   
  nazwisko imię   uczelnia specjalizacja promotor dypl. rok
                 
  Labedzka-Unger Krystyna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa B. Marconi 2457 1972
  Labut Maria   ASP Kraków konserwacja malarstwa G. Korpal 5911 2004
  Lachor Marta   ASP Kraków konserwacja malarstwa E. Kosakowski 5733 2002
  Laczynska Jolanta   ASP Warszawa konserwacja malarstwa B. Marconi 741 1954
  Lambor Barbara   ASP Kraków konserwacja rzeźby W. Ślesiński 2506 1977
  Lange Beata   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1752 1993
  Lasek Andrzej   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Nowosielski 3413 1978
  Laudańska Irena   ASP Warszawa konserwacja malarstwa B. Marconi 344 1956
  Ledóchowska Magdalena   ASP Warszawa konserwacja malarstwa M. Lubryczyńska 5950 1995
  Legoux Veronika   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1602 1990
  Lelek Zdzisław   ASP Kraków konserwacja malarstwa W. Ślesiński   1977
  Lelek Maria   ASP Kraków konserwacja malarstwa W. Zalewski 3189 1983
  Lempart Marta   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka 3665 1987
  Lep Ewa   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1067 1982
  Lesiak Maria   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1248 1985
  Lesiak Marian   ASP Warszawa konserwacja sztuki zdobniczej B. Marconi 920 1956
  Lesiakowska Katarzyna Agata   ASP Warszawa konserwacja malarstwa M. Lubryczyńska 7429 2006
  Leszczyńska Renata   ASP Kraków konserwacja malarstwa J. E. Dutkiewicz 1362 1965
  Lewandowska Agnieszka   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1174 1984
  Lewandowska Anna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa A. Krupska 6286 1997
  Lewandowski Mieczysław   UMK Toruń technologia i techniki malarskie   246 1959
  Lewandowski Marian   UMK Toruń technologia i techniki sztuk plastycznych   464 1967
  Lewandowski Andrzej   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1175 1984
  Lewick Mariusz   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1384 1987
  Lichota Anna   ASP Warszawa konserwacja grafiki W. Chrościcki 6552 2000
  Lijewska Elżbieta   ASP Warszawa konserwacja malarstwa W. Kurpik 5951 1997
  Lim Solida   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1714 1993
  Lipieńsky Ryszard   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej M. Słonecki   1951
  Lipińska Agata   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1564 1989
  Lipka Hubert   ASP Warszawa konserwacja malarstwa M. Lubryczyńska 7809 2008
  Lis Urszula   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1217 1984
  Lis Krzysztof   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1218 1984
  Lis Elzbieta   ASP Kraków konserwacja rzeźby Z. Medwecka   1974
  Lis Joanna   ASP Warszawa konserwacja rzeźby A. Kos 5641 1994
  Lisek Bohdan   UMK Toruń technologia i techniki sztuk plastycznych   629 1971
  Lisewska Aurelia   UMK Toruń technologia i techniki sztuk plastycznych   313 1962
  Lisik Joanna   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1169 1984
  Lisowska z d. Walczuk Renata   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Szpor 4579 1986
  Lisowska-Dziuba Maria   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka 2641 1979
  Lisowski Piotr   ASP Warszawa konserwacja malarstwa K. Sommer 4574 1985
  Liszewska Weronika   ASP Warszawa konserwacja grafiki J. Damięcka 5230 1993
  Litwinionek-Guść Małgorzata UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1453 1988
  Lizu Zenon   UMK Toruń technologia   583 1970
  Lizun Alicja   UMK Toruń technologia   665 1972
  Lojszczyk Andrzej   ASP Warszawa konserwacja malarstwa i rzeźby polichromowanej   2208 1969
  Lorek Ewa   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1085 1982
  Lotowska z d. Patacz Rita   ASP Warszawa konserwacja malarstwa M. Lubryczyńska 4304 1984
  Lowkis Julia   ASP Warszawa konserwacja malarstwa W. Kurpik 5802 1994
  Lubarska Kinga   ASP Warszawa konserwacja malarstwa W. Kurpik 6245 2000
  Lubicz-Kłobska Franciszka   ASP Warszawa konserwacja sztuki zdobniczej B. Marconi 834 1956
  Lubomirski Herakliusz   ASP Warszawa konserwacja malarstwa   1508 1966
  Luboń Agnieszka   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Schuster-Gawłowska 4970 1997
  Lubryczyńska Maria   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 2161 1974
  Lutomski Maciej   ASP Kraków konserwacja malarstwa J. Nykiel 4285 1992
  Luzińska Ewa   ASP Warszawa konserwacja   1845 1964
  Lyp-Redzinska Iwona   ASP Warszawa konserwacja grafiki Z. Pieniążek 4992 1990
  Łach Katarzyna   ASP Kraków konserwacja rzeźby I. Płuska 6771 2008
  Łaszczyńska Anna   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   715 1973
  Łosiokowska Irena   UMK Toruń konserwacja i restauracja dzieł sztuki   784 1975
  Łozińska-Rachwał Jadwiga   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej M. Słonecki 221 1951
  Łój Hanna   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Ostaszewska 3994 1990
  Łuka Ewa   ASP Kraków konserwacja malarstwa W. Ślesiński   1978
  Macander-Melak Grażyna   ASP Warszawa konserwacja grafiki J. Damięcka 4443 1984
  Macedońska-Zalewska Wanda   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej M. Słonecki   1956
  Machaj Anna   ASP Warszawa konserwacja grafiki E. Ważynska, H. Hryszko 6092 1997
  Maciaga Marta   ASP Warszawa konserwacja malarstwa I. Szmelter 7989 2009
  Maciakiewicz Katarzyna   ASP Warszawa konserwacj malarstwa I. Szmelter 6246 1999
  Maciej Arkadiusz   ASP Kraków konserwacja malarstwa P. Karaszkiewicz 6010 2004
  Maciejewski Adam   ASP Warszawa konserwacja malarstwa K. Chmielewski 7905 2009
  Maciejko Tomasz   ASP Warszawa konserwacja rzeźby J. Smaza 6247 1998
  Machlejd-Henisz Krystyna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa B. Marconi 153 1952
  Madej Anna   ASP Kraków konserwacja malarstwa   4178 1991
  Magnowski Maciej   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1610 1991
  Magrysiewicz Katarzyna   ASP Kraków konserwacja rzeźby W/ Ślesiński 3055 1982
  Majcherowicz Zbigniew   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej M. Słonecki   1957
  Majerczyk-Widerska Elżbieta   ASP Kraków konserwacja rzeźby I. Płuska 5403 2000
  Majewska Anna   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1654 1991
  Majewski Tomasz   ASP Kraków konserwacja malarstwa W. Ślesiński 2357 1976
  Majewski Mieczysław   ASP Kraków konserwacja rzeźby W. Zalewski 2913 1980
  Makać Anna   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1643 1991
  Makosz Dariusz   UMK Toruń konserwacja i restauracja rzeźby kamiennej i elementów architektonicznych   1823 1995
  Makowiecki Mariusz   ASP Warszawa konserwacja malarstwa T. Sawicki 6553 2000
  Makowska Marzena   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1292 1986
  Makulec Anna   ASP Warszawa konserwacja tkaniny H. Hryszko 6411 2001
  Makulec Tadeusz   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   938 1978
  Malanek-Ostaszewska Maria   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej J. E. Dutkiewicz 1421 1962
  Malecka-Karczmarzyk Karolina   ASP Warszawa konserwacja malarstwa P. Jakubowki 6554 2000
  Malik-Ptaszyńska Agata   ASP Kraków konserwacja malarstwa G. Korpal 5462 2000
  Malinowska Tatiana   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1770 1993
  Malinowska-Dobek Franciszka   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej M. Słonecki   1958
  Malinowski Marek   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1421 1987
  Malska Wioleta   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Schuster-Gawłowska 5458 2000
  Małecki Aleksander   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Ostaszewska 3307 1984
  Małkus Małgorzata   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1657 1991
  Małofiejew Maria   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1387 1987
  Małtowski Wojciech   UMK Toruń technologia   666 1972
  Mamoń Agata   ASP Kraków konserwacja malarstwa W. Zalewski 3973 1989
  Maniek Danuta   UMK Toruń konserwacja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1014 1980
  Maniewski Jerzy   ASP Warszawa konserwacja malarstwa   533 1956
  Manna Maria   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1454 1988
  Mańkowska Maria   UMK Toruń technologia   584 1970
  Mańkowska-Zawadzka Hanna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa B. Marconi 297 1952
  Marcinkowska Elżbieta   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 3624 1979
  Marcińska z d. Sieroszewska Zuzanna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa I. Szmelter 5507 1991
  Marconi-Bursze Anna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa   413 1964
  Marek Paweł   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1702 1992
  Marek Teresa Maria   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej J. E. Dutkiewicz 650 1956
  Mariak Urszula   ASP Warszawa konserwacja malarstwa I. Szmelter 7169 2003
  Markowska Agnieszka   ASP Warszawa konserwacja malarstwa

A. Lewicka Morawska

7760 2008
  Markowska-Latecka Renata   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 3415 1978
  Markowski Dariusz   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1644 1991
  Markowski Bartosz   ASP Warszawa konserwacja rzeźby A. Koss 6999 2003
  Markowski Marek   ASP Warszawa konserwacja rzeźby A. Roman 3798 1980
  Marszałkowska Aleksandra   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   978 1979
  Martin Ewa   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1552 1989
  Martusewicz Jacek   ASP Warszawa konserwacja rzeźby A. Koss 5504 1993
  Marxen-Wolska Ewa   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej J. Dutkiewicz   1951
  Maryniak-Piaszczyńska Ewa   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1359 1986
  Marzec Maria   ASP Kraków konserwacja rzeźby I. Płuska 3426 1985
  Masłowska Anna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa M. Lubryczyńska 6555 2000
  Masłowski Marek   ASP Warszawa konserwacja malarstwa S. Stawicki 4993 1988
  Masojada Lubomiła   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 3660 1977
  Masorz Michał   ASP Kraków konserwacja rzeźby     1994
  Mastella Celina   ASP Kraków konserwacja rzeźby M. Paciorek, B. Budziaszek 6773 2008
  Matczuk Małgorzata Magdalena   ASP Warszawa konserwacja malarstwa A. Krupska 6869 2006
  Mathes Mariusz   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1158 1983
  Matosek Piotr   ASP Warszawa konserwacja grafiki M. Ciechańska 7990 2009
  Matusz Gabriela   ASP Kraków konserwacja malarstwa J. Nykiel 6013 2004
  Maziarz Jan   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka 2685 1979
  Mazur Danuta   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka   1986
  Mazur Dorota Marta   ASP Warszawa konserwacj grafiki G. Macander-Melak 6983 2003
  Mazur Andrzej   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 3521 1979
  Mazur Magdalena Anna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa K. Chmielewski 7170 2005
  Mazur z d. Grabowska Izabela   ASP Warszawa konserwacja grafiki T. Tuszewski 3516 1979
  Mazurek Marek   UMK Toruń konserwacja i restauracja dzieł sztuki   747 1974
  Mączka-Kalińska Jadwiga   ASP Warszawa konserwacja   984 1964
  Mączyńska Katarzyna   UMK Toruń konserwacja malarstwa i rzeźby polichromowanej   910 1978
  Mądrach Piotr   ASP Warszawa konserwacja rzeżby A. Roman 3523 1980
  Meder Jolanta   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 4868 1987
  Medwecka Zofia   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej J. Dutkiewicz 225 1952
  Medyńska Joanna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 4444 1984
  Mełnicka Małgorzata   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1027 1981
  Mendrek Marian   ASP Kraków konserwacja malarstwa W. Ślesiński   1975
  Mercik Zdzisława   UMK Toruń technologia i techniki sztuk plastycznych   489 1968
  Miarczyńska Anna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa K. Sommer 4721 1986
  Miarkowski Andrzej   UMK Toruń technologia i techniki sztuk plastycznych   543 1969
  Mich Jolanta   UMK Toruń konserwacja detali architektonicznych   992 1979
  Michalak Tadeusz   UMK Toruń technologia i techniki sztuk plastycznych   630 1971
  Michalak Teresa   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1068 1982
  Michalska Barbara Ludwika   ASP Warszawa konserwacja rzeźby A. Koss 5701 2007
  Michalski Edward   ASP Kraków konserwacja rzeźby J. E. Dutkiewicz   1964
  Michalski Przemysław   ASP Kraków konserwacja rzeźby I. Płuska 4980 1998
  Michałowska Maria   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 3947 1981
  Michałowski Ziemowit   UMK Toruń technologia   667 1972
  Michałowski Paweł   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 3970 1981
  Michaś Anna   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1753 1993
  Miecznik Justyna Maria   ASP Warszawa konserwacja tkaniny H. Hryszko 6870 2004
  Miedzińska-Hawajska Barbara   ASP Kraków konserwacja malarstwa W. Ślesiński   1971
  Mielczarek Agata   ASP Kraków konserwacja rzeźby I. Płuska 5234 1999
  Mielniczek Andrzej   ASP Warszawa konserwacja malarstwa   1987 1968
  Mierczańska-Mańkowska Joanna   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   959 1979
  Miętus Monika   ASP Kraków konserwacja malarstwa G. Korpal 5477 2001
  Miketta-Durakiewicz Krystyna   UMK Toruń technologia i techniki malarskie   287 1961
  Mikołajczak Piotr   UMK Toruń konserwacja malarstwa i rzeźby polichromowanej   888 1977
  Mikołajczyk Piotr   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1740 1993
  Mikołajek Krzysztof   ASP Kraków konserwacja rzeźby     1991
  Mikołajek Anna   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Schuster-Gawłowska 4250 1992
  Mikstal Katarzyna Ilona   ASP Warszawa konserwacja malarstwa I. Szmelter 8225 2011
  Milachowska-Krzywka Ewa   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1034 1981
  Milen Janev   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka   1975
  Milewska Anna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Szpor 4657 1985
  Milewska Katarzyna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa M. Lubryczyńska 7991 2010
  Milewski Adrian   ASP Warszawa konserwacja rzeźby   1244 1966
  Miller Paweł   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1713 1993
  Miller Krzysztof   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 2952 1975
  Mińkowska Magdalena Agnieszka   ASP Warszawa konserwacja malarstwa A. Krupska 6873 2003
  Mirowski Ryszard   UMK Toruń technologia   668 1972
  Miszczuk Julia   ASP Warszawa konserwacja grafiki W. Liszewska 7992 2009
  Misztal Małgorzata   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1711 1993
  Mitka Aleksander   ASP Kraków konserwacja malarstwa W. Ślesiński 1799 1971
  Mitka Józef   ASP Kraków konserwacja malarstwa   4089 1991
  Mitraszewska z d. Czajkowska Danuta   ASP Warszawa konserwacja malarstwa B. Marconi 157 1954
  Miściuk-Jędrzejczyk Elżbieta   ASP Warszawa konserwacja malarstwa A. Krupska, E. Bogaczewicz 5643 1997
  Młodawska Eliza   ASP Warszawa konserwacja rzeźby A. Roman 4869 1987
  Młodożeniec Jacek   ASP Warszawa konserwacja malarstwa W. Kurpik 5505 1995
  Młyńska Lucjana   UMK Toruń technologia i techniki sztuk plastycznych   490 1968
  Młyński Adam   UMK Toruń technologia i techniki sztuk plastycznych   491 1968
  Moczorodyńska Ewa   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 3416 1978
  Moczyńska Urszula   ASP Warszawa konserwacja rzeźby A. Roman 3762 1982
  Mojecki Michał   ASP Warszawa konserwacja rzeźby W. Procyk 7906 2009
  Molga Tadeusz   ASP Warszawa konserwacja malarstwa S. Stawicki 4722 1986
  Morawski Henryk   ASP Warszawa konserwacja rzeźby A. Roman 3948 1982
  Moroz Ryszard   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1078 1982
  Moroz Ewa   ASP Warszawa konserwacja malarstwa T. Sadziak 4123 1982
  Mortka Tomasz   ASP Warszawa konserwacja malarstwa M. Lulkiewicz 6093 1996
  Moryto-Naumiuk Dorota Elżbieta   ASP Warszawa konserwacja malarstwa W. Kurpik 6871 2003
  Morzycki-Markowski Jan   ASP Warszawa konserwacja malarstwa M. Lubryczyńska 7655 2008
  Moskalik Alina   ASP Warszawa konserwacja malarstwa A. Krupska 4870 1988
  Moskała Adam   ASP Kraków konserwacja rzeźby I. Płuska 3295 1984
  Mossler Anna   ASP Kraków konserwacja malarstwa G. Korpal 5662 2001
  Mrowca Regina   ASP Warszawa konserwacja rzeźy J. Smaza 6561 2002
  Mrowiec Katarzyna   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1379 1987
  Mrozek Brygida   UMK Toruń technologia i techniki sztuk plastycznych   508 1969
  Mrozowska Katarzyna   ASP Warszawa konserwacja rzeźby A. Koss 6405 1999
  Mrozowska Marta   ASP Kraków konserwacja malarstwa W. Zalewski   1978
  Mrozowski Andrzej   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Nowosielski 5952 1996
  Mróz Emilia   ASP Warszawa konserwacja malarstwa T. Sadziak 4121 1982
  Mróz-Jaworska Halina   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej M. Słonecki   1951
  Mrzygłód Małgorzata   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Schuster-Gawłowska 4702 1995
  Muc Magdalena   ASP Warszawa konserwacja malarstwa M. Lubryczyńska 6249 2000
  Mucha-Sowińska Bożena   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Schuster-Gawłowska 3638 1986
  Mukhtar Hayder Hamid   ASP Kraków konserwacja malarstwa W. Zalewski   1983
  Mulicka Dorota   ASP Warszawa konserwacja rzeźby A. Kos 5231 1992
  Muniak Joanna   ASP Warszawa konserwacja rzeźby A. Kos 5365 1991
  Musiela Sławomir   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1160 1983
  Muszytowski Lech   UMK Toruń zabytkoznawstwo i konserwatorstwo   85 1953
  Muzalewski Piotr   UMK Toruń technologia i techniki sztuk plastycznych   249 1964
  Mycek Tomasz   ASP Kraków konserwacja malarstwa G. Korpal 6054 2004
  Myjak Tomasz   ASP Warszawa konserwacja rzeźby W. Procyk 7000 2003
  Myjak Wojciech   ASP Warszawa konserwacja rzeźby A. Roman 4445 1984
  Myszka-Głaz Grażyna   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka 4063 1990
  Myszkowska-Podlacha Krystyna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa M. Lubryczyńska 4490 1985
  Mzyk Milena   UMK Toruń konserwacja i restauracja rzeźby kamiennej i elementów architektonicznych   1820 1995
  Nagaj Ewa   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 3417 1978
  Nalepa Bożena   ASP Kraków konserwacja rzeźby I. Płuska 5012 1998
  Nalepa Renata   ASP Warszawa konserwacja rzeźby A. Kos 4871 1988
  Nanowski Jerzy   ASP Warszawa konserwacja malarstwa A. Łojszczyk 4115 1982
  Narbutt Mirosław   UMK Toruń technologia   669 1972
  Narkiewicz Ewa Zuzanna   ASP Warszawa konserwacja grafiki M. Ciechańska 7430 2007
  Narowska Dorota   ASP Kraków konserwacja malarstwa J. Wyszyńska 6777 2008
  Naruszewicz Joanna   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1223 1984
  Nast Krzysztof   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1364 1986
  Nawara Zofia   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej M. Słonecki 223 1951
  Neczaj-Arendarska Maria   ASP Kraków konserwacja rzeźby Z. Medwecka 1520 1967
  Neugebauer Jadwiga   ASP Warszawa konserwacja malarstwa B. Marconi 209 1952
  Nicieja Wisłmira   ASP Warszawa konserwacja malarstwa M. Lubryczyńska 7973 2009
  Niedzielska Maria   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej J. E. Dutkiewicz 684 1956
  Niemcewicz Piotr   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1275 1985
  Niemczyk Agnieszka   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Schuster-Gawłowska 4820 1996
  Niemczyk Karolina   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1422 1987
  Nawrocka-Teodorczyk Marya   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Szpor 6404 2000
  Niemira-Rutkowska z d. Jaźwińska Teresa   ASP Warszawa konserwacja malarstwa   1724 1966
  Niemirska Joanna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 3949 1982
  Niemkiewicz Piotr   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1004 1980
  Niemyska Elżbieta   ASP Warszawa konserwacja   2794 1971
  Niesiołowska Dorota   UMK Toruń technologia i techniki malarskie   290 1961
  Niesiołowska Małgorzata Karolina   ASP Warszawa konserwacja malarstwa M. Lubryczyńska 6556 2003
  Niesyt-Woźniak Urszula   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka 1567 1968
  Nijak Rafał   ASP Warszawa konserwacja malarstwa M. Lubryczyńska 7907 2009
  Niziński Lesław   ASP Kraków konserwacja rzeźby  W. Zalewski   1978
  Norkowska Magdalena   UMK Toruń konserwacja i restauracja rzeźby kamiennej i elementów architektonicznej   1745 1993
  Nowacka Dorota   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1293 1986
  Nowacka Agata Julia   ASP Warszawa konserwacja grafiki T. Tuszewski 4770 1990
  Nowak Artur   ASP Kraków konserwacja malarstwa J. Nykiel 5459 2000
  Nowak Beata   ASP Kraków konserwacja malarstwa W. Ślesiński 3296 1984
  Nowak Dorota   ASP Warszawa konserwacja grafiki T. Tuszewski 4296 1983
  Nowak Igor   ASP Warszawa konserwacja grafiki M. Ciechańska 7327 2005
  Nowak Joanna   ASP Warszawa konserwacja grafiki G. Macander-Melak 6557 2000
  Nowakowska Anna Karolina   ASP Warszawa konserwacja malarstwa M. Lubryczyńska 7172 2006
  Nowakowska-Wolak Agata   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1274 1985
  Nowakowski Aleksander   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1145 1983
  Nowak-Skowrońska Agata   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Schuster-Gawłowska 3972 1989
  Nowak-Tarnowska Anna   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej J. E. Dutkiewicz 926 1958
  Nowicki Andrzej   ASP Warszawa konserwacja rzeźy A. Koss 6094 1997
  Nowocień Gina   ASP Kraków konserwacja malarstwa     1991
  Nowotarska Ewa   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej J. Dutkiewicz 356 1954
  Nykiel Józef   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej J. E. Dutkiewicz 969 1959
  Obajtek Katarzyna   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1480 1988
  Obarzanowski Michał   ASP Kraków konserwacja rzeźby I. Płuska 4898 1997
  Obtułowicz-Kus Barbara   ASP Kraków konserwacja rzeźby W. Zalewski 2358 1976
  Ograbek Agata   ASP Kraków konserwacja malarstwa G. Korpal 5289 1999
  Odrzywolski Wojciech   ASP Kraków konserwacja rzeźby M. Paciorek 4564 1994
  Ogłaza Halina   UMK Toruń konserwacja papieru i skóry   624 1971
  Ogrodnik Piotr   ASP Kraków konserwacja rzeźby W. Ślesiński 3192 1983
  Okrągła Dorota   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1797 1994
  Okurowska Katarzyna   ASP Warszawa konserwacja tkanin H. Hryszko 6988 2003
  Okuszko Elżbieta   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1191 1984
  Olawa-Olawiński Bogumił   UMK Toruń technologia   585 1970
  Olczak Dorota   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1294 1986
  Olech Teresa   ASP Warszawa konserwacja malarstwa S. Stawicki 5115 1990
  Olejnikow Barbara   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1355 1986
  Olenderek Janusz   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 3525 1978
  Olenderek z d. Myszkowska Anna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 3524 1978
  Olesiak Jacek   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Niedzielska 4465 1994
  Oleksiak (Kwiatkowska) Barbara   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Schuster-Gawłowska 4563 1994
  Oleszczuk Sławomir   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1468 1988
  Olkowska Ewa   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   979 1979
  Olszewska Aleksandra   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1455 1988
  Olszewska Justyna   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1653 1991
  Olszowiec Krzysztof   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   958 1979
  Olszowska Magdalena   ASP Warszawa konserwacja rzeźby J. Smaza 7910 2009
  Olszowski Krzysztof   ASP Warszawa konserwacja rzeźby J. Smaza 7610 2007
  Onisk Katarzyna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa K. Chmielewski 7908 2009
  Onyszkiewicz Barbara   UMK Toruń technologia i techniki sztuk plastycznych   51 1964
  Orłowska Monika   ASP Warszawa konserwacja malarstwa M. Lubryczyńska 6456 2002
  Orłowska-Witkowska Bożena   ASP Warszawa konserwacja grafiki T. Tuszewski 3526 1979
  Orłowski Roman   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Szpor 4644 1987
  Ornoch Andrzej   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 4575 1986
  Orthwein Ludwik   ASP Warszawa konserwacja rzeźby J. Samaza 6250 1998
  Orthweinowa Maria   ASP Warszawa konserwacja malarstwa B. Marconi   1952
  Ortolan Alma   ASP Kraków konserwacja malarstwa W. Zalewski 4737 1996
  Orysiak Ryszard   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1425 1987
  Osada Alojzy   UMK Toruń technologia   596 1970
  Osiak Elżbieta   ASP Warszawa konserwacja malarstwa K. Sommer 4996 1987
  Osiak Wojciech Paweł   ASP Warszawa konserwacja rzeźby M. Matusewicz 7611 2007
  Osiecka Barbara Maria   ASP Warszawa konserwacja malarstwa K. Chmielewski 7431 2006
  Ostaszewska Tatiana   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Schuster-Gawłowska 5133 1998
  Ostrowska-Ptak Maria   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka   1979
  Ostrowski Ryszard   ASP Warszawa konserwacja rzeźby A. Roman 4116 1982
  Osuch Danuta   ASP Warszawa konserwacja malarstwa M. Lubryczyńska 5366 2008
  Owsiany Krzysztof   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1176 1984
  Pabis Katarzyna   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Lempart-Geratowska 6234 2005
  Pabiś Jolanta   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka   1985
  Paciorek Marian   ASP Kraków konserwacja rzeźby Z. Medwecka 1441 1966
  Pacoszyński Mariusz   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1156 1983
  Paczesny Andrzej   UMK Toruń technologia   586 1970
  Paczuła Barbara   ASP Kraków konserwacja rzeźby I. Płuska 3463 1985
  Pająk Anita   ASP Kraków konserwacja malarstwa E. Kosakowski 5665 2001
  Pajorska Alicja   ASP Kraków konserwacja malarstwa W. Ślesiński   1970
  Pakuła Katarzyna   ASP Kraków konserwacja malarstwa J. Wyszyńska 6236 2005
  Palmowska-Knaus Zofia   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej J. E. Dutkiewicz 651 1956
  Paluszyńska Grażyna   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1356 1986
  Pałdyna-Zarzycka Beata   ASP Warszawa konserwacja malarstwa W. Kurpik 5116 1990
  Pałka Kazimierz   ASP Kraków konserwacja malarstwa J. E. Dutkiewicz 1442 1966
  Pałka Radomir   ASP Kraków konserwacja rzeźby P. Karaszkiewicz 5664 2001
  Pałka-Ślusarczyk Małgorzata   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 3763 1980
  Panoszewski Konrad   ASP Warszawa konserwacja grafiki J. Charytoniuk 5367 1992
  Panowa Stojanowa Diana   ASP Warszawa konserwacja malarstwa K. Sommer 4169 1981
  Paradowska-Janshon Ewa   ASP Kraków konserwacja rzeźby Z. Medwecka   1971
  Pasierb Dorota   ASP Kraków konserwacja malarstwa J. Wyszyńska 5104 1998
  Pasierbska Małgorzata   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1585 1990
  Pasik Ewa   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1658 1991
  Paszkot Piotr   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Lempart-Geratowska 6017 2004
  Paszyńska-Modzelewska Elżbieta   ASP Warszawa konserwacjamalarstwa M. Lubryczyńska 4117 1982
  Patocka Grażyna   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1557 1989
  Pawełowicz Sylwia   ASP Warszawa konserwacja grafiki M. Ciechańska 7762 2008
  Pawlak Anna   ASP Kraków konserwacja malarstwa W. Ślesiński   1983
  Pawlak z d. Jędrzejewska Agnieszka   ASP Warszawa konserwacja malarstwa W. Kurpik 4867 1989
  Pawlak z d. Puchacz Jolanta   ASP Warszawa konserwacja rzeźby A. Roman 3419 1977
  Pawlik Tadeusz   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej J. E. Dutkiewicz 1029 1960/61
  Pawlus Marek   ASP Kraków konserwacja rzeźby I. Płuska 6591 2007
  Pawłowska Joanna   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   812 1976
  Pawłowska Anna   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej J. Dutkiewicz 97 1952
  Pawłowska Zofia   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej J. Dutkiewicz 98 1952
  Pawłowski Stanisław   UMK Toruń zabytkoznawstwo i konserwatorstwo   19 1950
  Pazder-Orłowska Danuta   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka   1968
  Pelc Ewa   ASP Kraków konserwacja rzeźby I. Płuska 5235 1999
  Pelczarska Anna   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka 1847 1971
  Pelińska Katarzyna   ASP Warszawa konserwacja grafiki T. Tuszewski 3799 1980
  Pencakowski Jan   ASP Kraków konserwacja rzeźby I. Płuska 5897 2003
  Per Joanna   ASP Kraków konserwacja rzeźby M. Paciorek 4470 1994
  Pereta Kamila Hanna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa M. Lubryczyńska 6404 2004
  Perlak-Banek Alicja   ASP Kraków konserwacja malarstwa W. Zalewski   1973
  Petkow Stanimir   ASP Kraków konserwacja malarstwa W. Ślesiński   1981
  Petri-Beaupre Iwona   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Schuster-Gawłowska 3937 1989
  Petrov Płamen Wasilev   ASP Kraków konserwacja malarstwa W. Zalewski   1976
  Petrow Dimitr Simeonow   ASP Warszawa konserwacja   2800 1971
  Petrowa Iwanka   UMK Toruń technologia i techniki sztuk plastycznych   631 1971
  Petryńska Ewa   UMK Toruń technologia   587 1970
  Pewca Krystyna   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1170 1984
  Pęczkowska Ewa   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1155 1983
  Piechówka Wiesław   ASP Kraków konserwacja malarstwa W. Ślesiński   1979
  Piecuch-Szafer Sylwia   ASP Warszawa konserwacja malarstwa W. Kurpik 5775 1996
  Pieczonko Magdalena   ASP Warszawa konserwacja malarstwa I. Szmelter 6558 2001
  Piekacz Lucyna   ASP Kraków konserwacja rzeźby I. Płuska 6253 2006
  Piekarczyk-Scharsich Teresa   ASP Kraków konserwacja rzeźby W. Zalewski   1974
  Pieniążek Teresa   ASP Kraków konserwacja rzeźby W. Zalewski 2830 1980
  Pieniążek-Fleszer Zofia   ASP Kraków konserwacja grafik J. E. Dutkiewicz   1956
  Pieńkosz Joanna   ASP Warszawa konserwacja rzeźby W. Procyk 6559 2002
  Pieprzyk Hanna   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka 3160 1982
  Pierzchalska Katarzyna   ASP Kraków konserwacja malarstwa W. Zalewski 3974 1989
  Pietraszko Emma   ASP Kraków konserwacja malarstwa G. Korpal 6774 2008
  Pietrowska-Lubowska Grażyna   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   936 1978
  Pietrusiński Paweł   ASP Warszawa konserwacja rzeźby A. Kos 5117 1988
  Pietruszewski Zbigniew   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1249 1985
  Pietrzyk Ewa   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1698 1992
  Pietuch Tadeusz   ASP Kraków konserwacja malarstwa W. Ślesiński 1633 1968
  Pietuch Marcin   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka 4701 1995
  Piękniewski Jan-Maciej   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1125 1983
  Pijewska Magdalena   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Lempart-Geratowska 6587 2007
  Pilawa Eugeniusz   ASP Warszawa konserwacja grafiki   799 1956
  Pilecka-Pietrusińska Elżbieta   ASP Warszawa konserwacja malarstwa W. Kurpik 5118 1989
  Pilitowska Ewa   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej  J. E. Dutkiewicz   1956
  Pill Aleksandra   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1054 1981
  Pill Edgar   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1055 1981
  Piotrkowicz Michał Karol   ASP Warszawa konserwacja malarstwa K. Chmielewski 8226 2011
  Piotrowska Kinga   ASP Kraków konserwacja malarstwa E. Kosakowski 5863 2003
  Piotrowska Lucyna   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1069 1982
  Piotrowska Lidia   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1703 1992
  Piotrowski Aleksander   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka 3464 1985
  Pisulińska Małgorzata   ASP Kraków konserwacja malarstwa     1991
  Plewińska Anna   ASP Kraków konserwacja rzeźby I. Płuska 6863 2008
  Pliś Dorota   ASP Warszawa konserwacja malarstwa M. Lubryczyńska 4872 1987
  Plucha Jerzy   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   994 1980
  Płachcińska Joanna   UMK Toruń konserwacja malarstwa i rzeźby polichromowanej   828 1976
  Płochocki Krzysztof   ASP Kraków konserwacja grafik S. Jakubowski 927 1958
  Płuska Ireneusz   ASP Kraków konserwacja rzeźby Z. Medwecka 1634 1969
  Pochopień Dorota   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka 3056 1982
  Podczaszyńska Grażyna   UMK Toruń technologia i techniki malarskie   208 1957
  Podczerwiński Wit   ASP Kraków konserwacja rzeźby M. Paciorek 5396 2000
  Podgórska Małgorzata   ASP Warszawa konserwacja malarstwa S. Stawicki 4997 1988
  Podkowińska Maria   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 3418 1976
  Podlaska Justyna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa I. Szmelter 5233 1991
  Podlewska Magdalena   ASP Warszawa konserwacja   2328 1971
  Podosek Gabryella   ASP Warszawa konserwacja rzeźby A. Roman 4305 1982
  Podziemska-Kaszyńska Teresa   ASP Kraków konserwacja malarstwa J. E. Dutkiewicz 1317 1964
  Pokorna-Paruszkiewicz     ASP Warszawa konserwacja malarstwa A. Krupska 7432 2009
  Polak Krzysztof   UMK Toruń konserwacja i restauracja dzieł sztuki   748 1974
  Polak Zbigniew   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Niedzielska   1989
  Polak Maria   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 3950 1981
  Polakowa Aneta   ASP Kraków konserwacja malarstwa W. Ślesiński   1979
  Polit Konstanty   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej J. E. Dutkiewicz 970 1959
  Politowski Stanisław Ryszard   ASP Warszawa konserwacja malarstwa B. Marconi 114 1955
  Polkowska Maria   ASP Warszawa konserwacja malarstwa S. Stawicki 4723 1986
  Polkowska Magdalena   ASP Warszawa konserwacja malarstwa M. Lubryczyńska 4873 1987
  Poloczek Adrian   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka   1980
  Poloczek Agata   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Lempart-Geratowska 6235 2005
  Połczyńska Magdalena   ASP Warszawa konserwacja malarstwa M. Lubryczyńska 5776 1995
  Pomykała Agnieszka   ASP Kraków konserwacja malarstwa J. Wyszyńska 6780 2008
  Poniatowski Agata   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Schuster-Gawłowska 4839 1996
  Papis Aleksandra   ASP Kraków konserwacja malarstwa E. Kosakowski 6430 2006
  Popławska-Garzeł Aleksandra   ASP Kraków konserwacja malarstwa G. Korpal 5779 2003
  Popow Peter Łazarow   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 2898 1974
  Poprawski Ryszard   UMK Toruń technologia i techniki malarskie   283 1961
  Poray-Schafer Magdalena   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka 5463 2000
  Potz Jan UMK Toruń konserwacja malarstwa i rzeźby polichromowanej   909 1978
  Powązka Janina   ASP Warszawa konserwacja malarstwa   3656 1975
  Powązka Joanna   ASP Warszawa konserwacja tkaniny H. Hryszko 6409 2000
  Powidzki Krzysztof   UMK Toruń technologia i techniki sztuk plastycznych   377 1965
  Półtawska Barbara   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Niedzielska 4245 1992
  Pragłowski Adam   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Ostaszewska 4732 1996
  Prądzyńska Krystyna ASP Kraków   J. E. Dutkiewicz   1956
  Primke Ryszard   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 3764 1980
  Procyk Wiesław   ASP Warszawa konserwacja rzeżby A. Roman 4724 1986
  Prokop Zbigniew   ASP Kraków konserwacja rzeźby I. Płuska 4699 1995
  Prokopowicz Irma   ASP Kraków konserwacja malarstwa G. Korpal 6586 2007
  Prugar-Ketling Magdalena   ASP Warszawa konserwacja malarstwa S. Stawicki 3951 1981
  Prusińska Anna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa K. Sommer 3997 1986
  Pryjda Bronisława   UMK Toruń technologia   588 1970
  Pryszcz Magdalena   ASP Kraków konserwacja rzeźby I. Płuska 6446 2007
  Prząda Danuta   ASP Kraków konserwacja rzeźby M. Paciorek 3534 1986
  Przebirowska Elżbieta   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1360 1986
  Przełomiec Jan   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby   464 1955
  Przybyłowicz-Boryszewska Anna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa W. Kurpik 5234 1990
  Pszczulna Ewa   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   811 1976
  Pszczulna Bożena   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1553 1989
  Ptak Barbara   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka   1984
  Ptak-Majdan Danuta   ASP Warszawa konserwacja malarstwa B. Marconi 921 1956
  Ptaszyńska-Czyż Olszyna   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1699 1992
  Pubanc Katarzyna   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1597 1990
  Puchaczewska Małgorzata   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1611 1991
  Puciłowska Maria   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1365 1986
  Pudełko Małgorzata   ASP Warszawa konserwacj tkaniny H. Hryszko 7909 2009
  Pudlik Agnieszka   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Schuster-Gawłowska 4382 1993
  Pulkiewicz Iwona   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1632 1991
  Pustelnik Karol   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej J. Hopliński   1952
  Pytlewska Joanna   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1704 1992
  Rabenda Oskar Stanisław   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Nowosielski 6874 2003
  Rabicki Piotr   ASP Warszawa konserwacja malarstwa I. Szmelter 7173 2003
  Rachtan Adam   ASP Kraków konserwacja malarstwa J. E. Dutkiewicz 1445 1967
  Rachuta Katarzyna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa W. Kurpik 5506 1993
  Raczkowska Dorota   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1598 1990
  Raczkowski Andrzej   ASP Kraków konserwacja malarstwa J. Nykiel 3775 1988
  Raczyński Jerzy   ASP Warszawa konserwacja rzeźby A. Roman 3420 1977
  Radałowicz Jacek   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej J. Hopliński   1957
  Radałowicz-Herrou Grażyna   ASP Kraków konserwacja malarstwa W. Ślesiński   1981
  Radomski Andrzej   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 4448 1984
  Radziejowska-Parandowska Ewa   ASP Warszawa konserwacja rzeźby   251 1976
  Radzikowska z d. Śliwińska Maria   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 3528 1979
  Rajewska Małgorzata   ASP Warszawa konserwacja rzeźby J. Smaza 6720 2001
  Ramza Lidia   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka 1722 1969
  Rasnowski Wacław   UMK Toruń technologia i techniki sztuk plastycznych   461 1967
  Ratajczyk Mariusz   ASP Kraków konserwacja rzeźby I. Płuska 5106 1998
  Rawska Iwona   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Szpor 8227 2010
  Rączka Stompór Maria   ASP Kraków konserwacja rzeźby M. Paciorek 3284 1983
  Rączkowska-Urbaniak Grażyna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa W. Kurpik 5120 1990
  Rdzanek Monika Małgorzata   ASP Warszawa konserwacja malarstwa A. Potocka 8228 2010
  Rdzanek-Dudek Katarzyna   ASP Warszawa konserwacja papieru E. Ważyńska 5498 1993
  Regulińska Dagmara   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka 4381 1993
  Reiss Elżbieta   ASP Kraków konserwacja grafik J. E. Dutkiewicz   1956
  Reiss-Witkowska Krystyna   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka 2402 1977
  Rejmanowski Bartłomiej   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1195 1984
  Remisiewicz Andrzej   ASP Warszawa konserwacja grafiki T. Tuszewski 4160 1982
  Rizow Iwan   ASP Warszawa konserwacja malarstwa K. Sommer 4908 1988
  Rodak Grzegorz   ASP Kraków konserwacja malarstwa J. Wyszyńska 6016 2004
  Rodziewicz Jacek   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1456 1988
  Rodzik Eugeniusz   ASP Kraków konserwacja rzeźby kamiennej M. Słonecki   1959
  Rogal Robert   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1655 1991
  Rogala Tomasz   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów architektonicznych   821 1976
  Rogowska Agnieszka Zuzanna   ASP Warszawa konserwacja grafiki W. Chrościcki 6875 2003
  Rogowska Magdalena   ASP Warszawa konserwacja malarstwa M. Lubryczyńska 7613 2008
  Rogowska Monika   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka 4307 1992
  Rogozińska Elżbieta   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1152 1983
  Rogóż Jarosław   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1742 1993
  Rogulska Paulina   ASP Warszawa konserwacja malarstwa I. Szpor 7329 2005
  Roguska Monika   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1250 1985
  Rojewska-Pantow Barbara   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 3952 1981
  Rolewicz Ryszard   ASP Kraków konserwacja rzeźby M. Paciorek 4289 1992
  Rolewicz Monika   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka 4384 1993
  Roman Wojciech Jan   ASp Warszawa konserwacja malarstwa M. Lubryczyńska 7130 2006
  Romaniuk Klaudia   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1817 1995
  Romanowski Piotr   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1558 1989
  Rosada Joanna   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1423 1987
  Rościszewska-Bromowicz Joanna   ASP Kraków konserwacja malarstwa W. Ślesiński 4426 1994
  Rouba Bogumiła   UMK Toruń technologia   670 1972
  Rowiński Stanisław   ASP Warszawa konserwacja grafiki T. Tuszewski 3953 1983
  Rozmanit-Kępińska Bożena   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej M. Słonecki 357 1954
  Roznerska Ewa   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1219 1984
  Róg Roland   ASP Kraków konserwacja malarstwa E. Kosakowski 5067 1998
  Różański Andrzej   UMK Toruń technologia i techniki malarskie   245 1959
  Różnowicz z d.Piątkowska Ilona   ASP Warszawa konserwacja malarstwa A. Mazur 5571 1993
  Rudek Lucyna   ASP Kraków konserwacja malarstwa W. Ślesiński   1978
  Rudek Marta   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka 4972 1997
  Rudowska Marta   ASP Warszawa konserwacja malarstwa A. Potocka 7614 2009
  Rudner Andrzej   UMK Toruń konserwacja malarstwa i rzeźby polichromowanej   929 1978
  Rudzinska Jolant   ASP Kraków konserwacja rzeźby W. Zalewski   1973
  Ruszczyk Beata   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1656 1991
  Rut Tomasz   ASP Warszawa konserwacja malarstwa M. Lubryczyńska 5051 1986
  Rybacka-Ziarkiewicz Małgorzata   UMK Toruń konserwacja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1015 1980
  Rydzewska Anna   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Lempart-Geratowska 5861 2003
  Ryńca Feliksa ASP Kraków   J. E. Dutkiewicz   1956
  Rypyść Wiesława   UMK Toruń technologia i techniki sztuk plastycznych   645 1971
  Ryżow Andrzej   UMK Toruń technologia i techniki sztuk plastycznych   492 1968
  Rzeźniczek Rafał   ASP Kraków konserwacja rzeźby I. Płuska 5293 1999
  Rzoska Emilia   UMK Toruń technologia i techniki sztuk plastycznych   420 1966