logo  
Biuletyn Księgarnia Konserwatorzy Dokumenty Wydarzenia Forum
        A - F         G - K                 L - R                 S - Z        
               
                 
  ABSOLWENCI   POLSKICH   UCZELNI   KONSERWATORSKICH  
  ASP Kraków 1951-2008; UMK Toruń 1950-1995; ASP Warszawa 1952-2011
  spis alfabetyczny A - F      aktualne dane
   
  nazwisko imię   uczelnia specjalizacja promotor dypl. rok
                 
  Abramowska Magdalena   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Szpor 5356 1994
  Adamczewski Grzegorz   ASP Warszawa konserwacja rzeźby H. Sztranowicz 4859 1987
  Adamczyk Barbara   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1244 1985
  Adamczyk-Dębińska Terasa   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej J. Dutkiewicz   1953
  Adamowicz Jarosław   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Ostaszewska 4932 1997
  Adamska Aleksandra   ASP Kraków konserwacja malarstwa A. Stefański 4466 1994
  Aleksiejew-Wantuch Barbara   ASP Kraków konserwacja rzeźby     1994
  Anczyłowska-Pokora Barbara   ASP Warszawa konserwacja   1181 1964
  Andersen Greta Maria   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka   1974
  Androchowicz Katarzyna   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1353 1986
  Andron-Michałowska Małgorzata      UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1043 1981
  Andryszczak Agnieszka   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Ostaszewska 5065 1998
  Andrzejczak Agnieszka   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1554 1989
  Andrzejewski Jan   ASP Warszawa konserwacja malarstwa M. Lubryczyńska 7980 2010
  Angielska Anna   UMK Toruń konserwacja malarstwa i rzeźby polichromowanej   935 1978
  Antoniak z d. Szymczyk Krystyna   ASP Warszawa konserwacja rzeźby A. Roman 4578 1985
  Antosiewicz Aleksander   ASP Kraków konserwacja malarstwa W. Zalewski   1989
  Antosik Agnieszka   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1076 1982
  Antoszkiewicz-Baranowska Zuzanna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa K. Sommer 4713 1987
  Arszyńska Joanna   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1457 1988
  Asare Alicja   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1766 1993
  Atanasow Atanas Wasiliew   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 2802 1973
  Augustynek-Bogdanowska Aleksandra ASP Kraków   J. E. Dutkiewicz   1957
  Augustyńska Zofia   ASP Kraków konserwacja malarstwa J. Wyszyńska 6387 2006
  Babicz Mirosław   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1679 1992
  Babś Marek   ASP Kraków konserwacja malarstwa A. Guzik 5900 2003
  Babraj Joanna   ASP Kraków konserwacja rzeźby I. Płuska 6772 2008
  Bachleda z d. Rossman Magdalena   ASP Warszawa konserwacja malarstwa M. Lubryczyńska 4307 1983
  Bagiński Wojciech   ASP Warszawa konserwacja rzeźby A. Kos   1992
  Bajka Janusz   ASP Kraków konserwacja malarstwa J. E. Dutkiewicz   1964
  Bakalarczyk Barbara   ASP Warszawa konserwacja grafiki T. Tuszewski 4568 1985
  Bakun Elżbieta   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1458 1988
  Bakun Piotr   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1459 1988
  Bal-Sepioł Krystyna   ASP Kraków konserwacja rzeźby kamiennej J. E. Dutkiewicz 646 1956
  Bałdyga Piotr   ASP Warszawa konserwacja malarstwa I. Szmelter 5632 1994
  Bałos Bogusław   ASP Kraków konserwacja malarstwa J. E. Dutkiewicz   1964
  Bałtowski Jakub   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1414 1987
  Banasz Maria   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 3754 1980
  Banaś Bogusława   UMK Toruń technologia i techniki malarskie   280 1961
  Banaś Marta   ASP Warszawa konserwacja rzeźby J. Smaza 7752 2008
  Baran Maciej   ASP Warszawa konserwacja malarstwa A. Mazur 7602 2007
  Barananowski Michał   ASP Warszawa konserwacja malarstwa B. Marconi 225 1952
  Baranowska Anna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 3941 1982
  Baranowski Paweł   ASP Warszawa konserwacja malarstwa M. Lubryczyńska 4437 1985
  Barański Piotr   ASP Kraków konserwacja malarstwa E. Kosakowski 5901 2003
  Barnaś Ryszard   ASP Warszawa konserwacja grafiki T. Tuszewski 2581 1972
  Bartel z d. Cieniewska Małgorzata   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Szpor 4297 1987
  Bartel-Bochnak Krystyna   ASP Kraków konserwacja malarstwa W. Ślesiński   1973
  Bartłomiejczyk (Kubiak) Katarzyna   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Schuster-Gawłowska 5107 1998
  Bartłomiejus-Samołyk Alina   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1415 1987
  Bartnik Leonard   ASP Warszawa konserwacja malarstwa   1428 1966
  Bartosiewicz Ewa   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1309 1986
  Baster Halina   ASP Kraków konserwacja rzeźby W. Zalewski   1982
  Batkiewicz Elżbieta   ASP Warszawa konserwacja rzęxby J. Martusewicz 7895 2009
  Batko Dorota Anna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa A. Krupska 7603 2011
  Bator Maria   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Czernichowska 8118 2009
  Bauman Andrzej   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1354 1986
  Bąk Jan   ASP Kraków konserwacja malarstwa J. Nykiel 5134 1999
  Bednarek Anna   UMK Toruń konserwacja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1012 1980
  Bednarek Iwona   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1442 1987
  Bednarkiewicz Joanna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Szpor 5223 1991
  Bednarz Kazimierz   ASP Kraków konserwacja malarstwa     1991
  Bella Joanna   ASP Kraków konserwacja malarstwa G. Korpal 5663 2001
  Bełdowska Ewa   ASP Warszawa konserwacja rzeźby A. Kos 5358 1991
  Bełz Czesława   UMK Toruń konserwacja i restauracja dzieł sztuki   782 1975
  Bereszka Eliza   ASP Kraków konserwacja rzeźby I. Płuska 4826 1996
  Berłowicz Elena   ASP Warszawa konserwacja malarstwa B. Marconi 1170 1964
  Bernaś Bogumił   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 2690 1975
  Bernhardt Halina   ASP Warszawa konserwacja malarstwa B. Marconi 36 1954
  Biała Marzena   ASP Kraków konserwacja malarstwa J. Nykiel 5138 1999
  Białasowiak-Sadziak Barbara   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 3512 1980
  Białek Dorota   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Ostaszewska 5011 1998
  Białko Piotr   ASP Kraków konserwacja malarstwa W. Zalewski   1984
  Białoborska Marta   UMK Toruń konserwacja malarstwa i rzeźby polichromowanej   860 1977
  Biały Iwona   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   808 1976
  Biedrońska-Krówka Dorota   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Ostaszewska 5069 1998
  Biegańska-Bartoszek Dorota   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1272 1985
  Bielawska Barbara   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1154 1983
  Bielecki Julian   ASP Warszawa konserwacja malarstwa B. Marconi 534 1955
  Bielecki Ryszard   ASP Warszawa konserwacja malarstwa B. Marconi 787 1955
  Bielicka Marta   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Szpor 6862 2002
  Biliński Michał   ASP Kraków konserwacja malarstwa E. Kosakowski 6254 2006
  Bielnicka-Reczko Anna   ASP Kraków konserwacja grafik J. E. Dutkiewicz   1956
  Bienias-Latała Dorota   ASP Kraków konserwacja malarstwa W. Zalewski   1975
  Biernacka Agnieszka   UMK Toruń konserwacja i restauracja dzieł sztuki   781 1975
  Bieszczad Urszula   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1091 1982
  Bieszczad Barbara   ASP Kraków konserwacja rzeźby M. Paciorek   1984
  Bigoś-Bojarska Maria   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   993 1980
  Bilecki Tadeusz   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka   1976
  Biliński Krzysztof   ASP Kraków konserwacja malarstwa J. E. Dutkiewicz   1968
  Bin Nara   UMK Toruń konserwacja i restauracja rzeźby kamiennej   1825 1995
  Biżek Bartłomiej   ASP Kraków konserwacja rzeźby M. Paciorek 5479 2001
  Błaszczyk Marcin   ASP Kraków konserwacja malarstwa A. Guzik 6011 2004
  Błaszczyk-Biały Anetta   ASP Warszawa konserwacja malarstwa W. Kurpik 4860 1990
  Błażewicz Ewa   UMK Toruń technologia   580 1970
  Błyskosz Jan ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka   1969
  Boba-Dyga Bożena Maria   ASP Kraków konserwacja malarstwa     1992
  Bobek Marta   ASP Kraków konserwacja rzeźby M. Paciorek 5669 2002
  Bober Lidia   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Niedzielska 4560 1994
  Bobowska Agata   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1571 1990
  Bochyńska-Grzesik Hanna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa B. Marconi 144 1954
  Bogacka-Rychlik z d. Wziątek Julitta   ASP Warszawa konserwacja malarstwa M. Lubryczyńska 5125 1989
  Bogaczewicz Elżbieta   ASP Warszawa onserwacja malarstwa T. Sadziak 4111 1982
  Bogacz-Walska Monika   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1748 1993
  Bogdanowicz Angelika   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka 4853 1996
  Bogdanowska Monika   ASP Kraków konserwacja rzeźby I. Płuska 3774 1988
  Bogus Grażyna   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   976 1979
  Bogusz Anna Maria   ASP Warszawa konserwacja malarstwa I. Szmelter 5224 1991
  Bohusz Maria   UMK Toruń konserwacja papieru i skóry   741 1974
  Bojczew Grigorow Grigori   ASP Warszawa konserwacja   2902 1971
  Bolesławski Józef ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej J. Dutkiewicz   1954
  Boliński Paweł   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Ostaszewska 5395 2000
  Boreczko Ewa   ASP Warszawa konserwacja malarstwa W. Kurpik 5225 1991
  Borek Joanna   ASP Kraków konserwacja rzeźby     1994
  Borgosz Weronika   ASP Warszawa konserwacja malarstwa M. Lubryczyńska 7604 2008
  Borkowska Dorota   UMK Toruń technologia   662 1972
  Borkowska Krystyna   ASP Warszawa konserwacja grafiki J. Bursze 3513 1979
  Borkowska-Niemojewska Krystyna   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej M. Słonecki 317 1951
  Borowczyk Włodzimierz   ASP Warszawa konserwacja   2349 1971
  Borowiecki Włodzimierz   ASP Warszawa konserwacja malarstwa   2304 1966
  Borowska Anna   ASP Kraków konserwacja malarstwa J. Nykiel 5653 2001
  Borkowski Mariusz   ASP Warszawa konserwacja rzeźby J. Smaza 7753 2008
  Bortkiewicz Agata   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1382 1987
  Boruch Tadeusz   ASP Kraków konserwacja malarstwa W. Ślesiński   1975
  Boryk Krystyna   UMK Toruń konserwacja i restauracja dzieł sztuki   740 1974
  Borzewski Artur   ASP Warszawa konserwacja rzeźby   4202 1982
  Borzęcki Stefan   ASP Kraków konserwacja rzeźby kamiennej J. E. Dutkiewicz   1960/61
  Bosowska Ewa   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   946 1979
  Bosowska Barbara   ASP Kraków konserwacja malarstwa J. E. Dutkiewicz 1316 1964
  Bozhikova Teodora   ASP Warszawa konserwacja malarstwa K. Chmielewski 7814 2008
  Brachmańska-Burzyńska Daria   ASP Kraków konserwacja malarstwa     1991
  Bradke Zenon   ASP Kraków konserwacja malarstwa J. E. Dutkiewicz   1968
  Braun Katarzyna Anna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa K. Chmielewski 7896 2010
  Brewka Ewa   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1087 1982
  Brochwicz Zbigniew UMK Toruń technologia i techniki malarskie   105 1954
  Brochwicz Joanna   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1063 1982
  Brodowicz Alina   ASP Warszawa konserwcja rzeźby A. Roman 4569 1985
  Bromirska Katarzyna   ASP Warszawa konserwacja rzeźby J. Smaza 6393 1999
  Brycka Elżbieta   ASP Warszawa konserwacja malarstwa W. Kurpik 5226 1991
  Bryk-Ovi Genowefa   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka   1971
  Brzezińska-Woldańska Maria   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 2811 1976
  Brzozowska Jolanta   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka 4334 1993
  Brzozowska Karolina   ASP Warszawa konserwacja malarstwa A. Łojszczyk 6863 2002
  Brzozowska Urszula   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 2812 1974
  Brzuskiewicz Ludwik   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1177 1984
  Bubicz Mariusz   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1669 1992
  Buchholz Jacek   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1135 1983
  Buchwald Oliwia   ASP Kraków konserwacja malarstwa G. Korpal 5101 1998
  Buczkowska Dorota   ASP Warszawa konserwacja malarstwa I. Szmelter 6241 1998
  Buczyńska Ewa   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1216 1984
  Budziłło-Skowron Danuta   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej J. E. Dutkiewicz 1365 1962
  Budzyńska Ewa   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1465 1988
  Bujakowska Aleksandra   ASP Kraków konserwacja malarstwa G. Korpal 5301 2000
  Bujakowska Magdalena   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Schuster-Gawłowska 5657 2001
  Bukowska Katarzyna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa M. Lubryczyńska 5990 1995
  Bukowski Rafał   ASP Kraków konserwacja malarstwa   4531 1994
  Bulińska-Zborowska Gizela   ASP Kraków konserwacja malarstwa J. E. Dutkiewicz 1319 1964
  Bunsch Eryk   ASP Warszawa konserwacja rzeźby A. Koss 6394 1999
  Burdajewicz Julia Maria   ASP Warszawa konserwacja malarstwa K. Chmielewski 7781 2010
  Burska-Szubarga Elwira   UMK Toruń technologia   581 1970
  Bursze Juliusz ASP Warszawa konserwacja malarstwa B. Marconi 730 1955
  Burzak Michał   ASP Kraków konserwacja rzeźby I. Płuska 6448 2007
  Burzymowski Marcin   ASP Warszawa konserwacja malarstwa M. Lubryczyńska 7754 2009
  Buszek Ewa   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka   1986
  Buszko Eliza   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Szpor 6708 2001
  Bykuć Ewelina   ASP Warszawa konserwacja tkanin W. Chrościcki 6865 2003
  Bystroń Anna   UMK Toruń technologia i techniki malarskie   288 1961
  Calaforra-Rzepka Cristobal   ASP Warszawa konserwacja malarstwa T. Sawicki 6395 1998
  Caputa Jacek   ASP Warszawa konserwacja grafiki J. Damięcka 5110 1990
  Carli Roger   ASP Kraków konserwacja malarstwa  W. Ślesiński   1978
  Celichowska Alina   UMK Toruń konserwacja papieru i skóry   711 1973
  Cempla-Dziadoń Ewa   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka 3037 1981
  Chaber Bogdan   UMK Toruń technologia i techniki sztuk plastycznych   483 1968
  Chadzynski Jan   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka   1973
  Chałko Katarzyna   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   817 1976
  Chan Tha Touch   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1689 1992
  Charów Ewa   ASP Kraków konserwacja rzeźby Z. Medwecka 2372 1976
  Charytoniuk Józef   ASP Warszawa konserwacja grafiki   2815 1975
  Chełkowska z d. Neugebauer Maria   ASP Warszawa konserwacja malarstwa   1988 1968
  Chhun Sokha   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1824 1995
  Chłopicki Jerzy   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1460 1988
  Chłosta Dorota   ASP Warszawa konserwacja malarstwa K. Chmielewski 7755 2009
  Chmiel Anna   ASP Kraków konserwacja malarstwa P. Karaszkiewicz 6434 2006
  Chmielewska Hanna   UMK Toruń konserwacja elementów architektonicznych   889 1977
  Chmielewska Monika   ASP Warszawa konserwacja rzeźby A. Roman3636 1978
  Chmielewska (Święs) Małgorzata   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka 4246 1992
  Chmielewski Marcin   ASP Kraków konserwacja malarstwa   4168 1991
  Chmielewski Krzysztof   ASP Warszawa konserwacja malarstwa W. Kurpik 4984 1988
  Chmielińska-Olędzka Anna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 3407 1978
  Chodor Jerzy   ASP Warszawa konserwacja malarstwa K. Sommer4488 1984
  Chodorowicz Jan   ASP Kraków konserwacja rzeźby I. Płuska 6589 2007
  Chojkowska Agnieszka   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka 2849 1980
  Chojkowska Urszula   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka 3461 1985
  Chojkowski Andrzej   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej M. Słonecki   1951
  Chojkowski Marcin   ASP Kraków konserwacja malarstwa   4206 1991
  Chojnacka-Stankiewicz Maria   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 3457 1978
  Chojnicka Dorota   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1416 1987
  Chojnicka Joanna   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1549 1989
  Chojnicka-Adamkiewicz Maria   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1366 1986
  Chromiec Zbigniew   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1592 1990
  Chromiec Jolanta   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1603 1991
  Chromińska Anna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa W. Kurpik 6097 1998
  Chromińska Hanna   ASP Warszawa konserwacja grafiki T. Tuszewski 3430 1977
  Chromy-Rościszewska Grażyna   ASP Kraków konserwacja rzeźby I. Płuska 5659 2001
  Chrościcki Wojciech   ASP Warszawa konserwacja grafiki T. Tuszewski 4112 1982
  Chrzanowska Dorota   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 3755 1982
  Chudy Joanna   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Lempart-Geratowska 5752 2002
  Chudzik-Komornicka Magdalena   ASP Kraków konserwacja malarstwa   4177 1991
  Chwiałkowska Lutosława   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   809 1976
  Chwilczyński Lech   ASP Kraków konserwacja rzeźby W. Zalewski 2914 1981
  Chyrczakowska-Pilawa Marzena   ASP Warszawa konserwacja grafiki E. Ważyńska 5359 1993
  Ciba Marcin   ASP Kraków konserwacja malarstwa J. Wyszyńska 5877 2003
  Ciaputa Jolanta   ASP Kraków konserwacja rzeźby Z. Medwecka 1843 1971
  Ciara Zdzisław UMK Toruń technologia i techniki malarskie   106 1954
  Cichocka Anna   ASP Kraków konserwacja rzeźby W. Zalewski 2369 1977
  Cichorzewska-Dubiel Maria ASP Kraków   J. E. Dutkiewicz   1957
  Ciechanowski Henryk   ASP Kraków konserwacja grafik S. Jakubowski   1959
  Ciechańska Marzena   ASP Warszawa konserwacja grafiki J. Damięcka 5112 1990
  Cieluch Agata   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Schuster-Gawłowska 4244 1992
  Ciesielska Agnieszka   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1747 1993
  Cieszek Magdalena   ASP Warszawa konserwacja malarstwa P. Jakubowski 6396 1998
  Cieślak Elżbieta   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1123 1983
  Ciężkowska Katarzyna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 5502 1993
  Ciężkowski Antoni   ASP Warszawa konserwacja rzeźby A. Kos 5496 1993
  Ciszewska Iwona   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Nowosielski 5360 1994
  Cyroń Sabina   UMK Toruń technologia   663 1972
  Cyrulik Ewa   ASP Kraków konserwacja malarstwa E. Kosakowski 6431 2006
  Czachor Józefa   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka 3279 1983
  Czajka Józef   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1092 1982
  Czajka Anna   ASP Warszawa konserwacja grafiki T. Tuszewski 4861 1988
  Czajkowska Agnieszka   ASP Warszawa konserwacja malarstwa K. Chmielewski 8217 2010
  Czajkowska Barbara   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka 2752 1979
  Czajkowska Hanna   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1006 1980
  Czajor Jerzy   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka   1983
  Czarnecka Magdalena   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Niedzielska   1986
  Czarnecka Anna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa K. Sommer 4438 1984
  Czarska Jolanta   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 3756 1980
  Czechowski Jarosław   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1529 1989
  Czernichowski Grzegorz   ASP Warszawa konserwacja rzeźby A. Roman 4298 1982
  Czerniec Monika   ASP Warszawa konserwacja malarstwa M.Lubryczyńska 6068 1997
  Czerniecka Stanisława   UMK Toruń konserwacja i restauracja dzieł sztuki   743 1974
  Czerniewska Jolanta   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1358 1986
  Czerski Zbigniew   UMK Toruń zabytkoznawstwo i konserwatorstwo   86 1953
  Czerwińska Anna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa T. Sawicki 7898 2008
  Czerwińska-Wielowiejska Janina   ASP Warszawa konserwacja grafiki T. Tuszewski4299 1983
  Czerwiński Aleksander   ASP Warszawa konserwacja rzeźby A. Roman 3666 1974
  Czerwonka Maria   UMK Toruń konserwacja malarstwa i rzeźby polichromowanej   827 1976
  Cześnik Lesław   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1591 1990
  Czopek Maria   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   947 1979
  Czubak z d. Grudka Agnieszka   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 4572 1987
  Czuba-Pawelec Ewa   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka   1980
  Czuryło Agata Dominika   ASp Kraków konserwacja malarstwa J. Czernichowska 6989 2003
  Czyrak Wanda   ASP Kraków konserwacja malarstwa W. Ślesiński 3044 1981
  Czyż Janina   UMK Toruń technologia i techniki sztuk plastycznych   485 1968
  Czyżewska Barbara   UMK Toruń technologia i techniki sztuk plastycznych   484 1968
  Czyżewska Izabella   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka   1983
  Ćwiertnia Sulisław Przemysław   ASP Kraków konserwacja rzeźby M. Paciorek 3765 1987
  Ćwiklińska Joanna   UMK Toruń technologia i techniki sztuk plastycznych   348 1964
  Dacyna Marta   ASP Warszawa konserwacja rzeźby J. Smaza 8280 2010
  Datko Zofia   ASP Warszawa konserwacja malarstwa I. Szmelter 7899 2009
  Dajnowicz Krystyna   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   948 1979
  Damdinsurengijn Chiszigbajar   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1088 1982
  Damiani Suzana   ASP Kraków konserwacja malarstwa W. Zalewski 5400 2000
  Damięcka Karolina   ASP Warszawa konserwacja malarstwa I. Szmelter 5766 1995
  Dawidziak Edyta   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Lempart-Geratowska 6432 2006
  Dawidziak Radomir   ASP Kraków konserwacja rzeźby I. Płuska 6055 2004
  Dayczak-Domanasiewicz Maria   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej J. E. Dutkiewicz 966 1959
  Dąbek Bronisław   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej M. Słonecki   1952
  Dąbrowa Grzegorz   ASP Warszawa konserwacja rzeźby A. Kos 4456 1984
  Dąbrowska Ewa Barbara   ASP Warszawa konserwacja rzeźby J. Smaza 6995 2003
  Dąbrowska Agnieszka Katarzyna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa M. Lubryczyńska 7167 2005
  Dąbrowska Krystyna   UMK Toruń technologia i techniki malarskie   134 1955
  Dąbrowska Alicja   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1122 1983
  Dąbrowska Urszula   ASP Warszawa konserwacja malarstwa A. Mazur 5497 1993
  Dąbrowska-Kolasa Elzbieta   ASP Warszawa konserwacja malarstwa K. Chmielewski 7165 2009
  Dąbrowski Maciej   ASP Warszawa konserwacj malarstwa A. Mazur 6709 2001
  Dąbrowski Marian   UMK Toruń zabytkoznawstwo i konserwatorstwo   60 1952
  Dąbrowski Karol   ASP Warszawa konserwacja malarstwa B. Marconi   1952
  Dąbrowski Krzysztof   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 3408 1978
  de Ankerburg Wagner Agnieszka   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka 5010 1998
  de Carvalho Sebastiano Jose   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 4616 1984
  Dec Włodzimierz   ASP Warszawa konserwacja malarstwa B. Markoni 685 1960
  Dejewska Stefania   UMK Toruń technologia i techniki malarskie   281 1961
  Delimat Marek   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1631 1991
  Dembski Tomasz   UMK Toruń konserwacja i restauracja rzeźby kamiennej i elementów architektonicznych   1818 1995
  Deptuła Maciej   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1137 1983
  Derentowicz-Zakrzewska Anna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa K. Sommer 4300 1983
  Derkacz Ewa   UMK Toruń konserwacja malarstwa i rzeźby polichromowanej   826 1976
  Derlatka Hanna   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1695 1992
  Dębniak Radosław   ASP Warszawa konserwacja malarstwa I. Szmelter 5361 1993
  Diakowska-Czarnota Anna   UMK Toruń konserwacja malarstwa i rzeźby polichromowanej   961 1979
  Dimowa Julia   ASP Warszawa konserwacja malarstwa M. Lubryczyńska 6146 1999
  Dobosz Zofia   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1417 1987
  Dobrowolska-Dudek Agnieszka   ASP Kraków konserwacja rzeźby I. Płuska 4458 1994
  Dobrzyńska Małgorzata   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1288 1986
  Dobrzyński Jan   ASP Warszawa konserwacja   2472 1971
  Dołgoń Henryka   UMK Toruń technologia   582 1970
  Domanasiewicz Andrzej   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej J. E. Dutkiewicz 924 1958
  Domańska Hanna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa A. Mazur 6546 2000
  Domańska Monika   ASP Kraków konserwacja rzeźby I. Płuska 6018 2004
  Dominik Jerzy   UMK Toruń konserwacja elementów architektonicznych   890 1977
  Dondajewski Jan   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1222 1984
  Dorak Anna   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka 2504 1977
  Dorau Janusz   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1044 1981
  Doroszczyk Marta   ASP Warszawa konserwacja tkaniny H. Horoszko 8218 2010
  Dowgod Ewa   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   907 1978
  Drabik Danuta   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 3757 1980
  Dragon Jolanta   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1648 1991
  Drążkowski Hubert   UMK Toruń technologia i techniki malarskie   243 1959
  Dreścik Dorota   ASP Kraków konserwacja rzeźby I. Płuska 6392 2006
  Drobińska-Sowula Barbara   ASP Warszawa konserwacja malarstwa A. Lasek 4862 1988
  Droszcz-Belczyk Hanna   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1418 1987
  Drożdż Jakub   ASP Kraków konserwacja rzeźby I. Płuska 4457 1994
  Drwal-Dziurawiec Agnieszka   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Niedzielska 3946 1989
  Drzewiecka Anna   ASP Warszawa konserwacja tkaniny H. Hryszko 6442 2002
  Dubiel Krzysztof   ASP Warszawa konserwacja malarstwa M. Lubryczyńska 6991 2007
  Dubiel-Jasionek Renata   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej J. E. Dutkiewicz   1959
  Dudała Jolanta   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1768 1993
  Dudek Katarzyna Agnieszka   ASP Warszawa konserwacja tkaniny H. Hryszko 7606 2007
  Dudek Krzysztof   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Ostaszewska 5237 1999
  Dudek Krzysztof   ASp Warszawa konserwacja grafiki

G. Macander-Melak

7070 2001
  Dudek Zbigniew   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Ostaszewska   1984
  Dudek-Grzechowiak Natalia   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka 3705 1987
  Dumała Piotr   ASP Warszawa konserwacja rzeźby A. Roman 4113 1982
  Duszyńska Joanna   UMK Toruń konserwacja i restauracja elementów i detali architektonicznych   1478 1988
  Duziak Elżbieta   ASP Warszawa konserwacja grafiki Z. Pieniążek 4987 1990
  Dworaczyński Tomasz   ASP Kraków konserwacja rzeźby M. Paciorek 5399 2000
  Dworakowska Anna   UMK Toruń technologia i techniki malarskie   111 1955
  Dyba Joanna   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Ostaszewska 3499 1985
  Dybalski Piotr   UMK Toruń konserwacja malarstwa i rzeźby polichromowanej   862 1977
  Dydyński Grzegorz   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Bursze 3758 1982
  Dyk Renata   ASP Warszawa konserwacja malarstwa M. Lubryczyńska 5679 1996
  Dymek Anna   ASP Kraków konserwacja rzeźby kamiennej M. Słonecki 925 1958
  Działak Izabela   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1550 1989
  Dzieciątkowska Justyna   ASP Kraków konserwacja malarstwa J. Nykiel 4248 1992
  Dziejuch Grażyna   ASP Warszawa konserwacja grafiki Z. Pieniążek   1985
  Dzienniak Katarzyna   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1594 1990
  Dzierżęga Tatiana   ASP Kraków konserwacja malarstwa J. Wyszyńska 5753 2002
  Dzik Dorota   ASP Warszawa konserwacja grafiki W. Liszewska 7319 2004
  Dzikowski Tomasz   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Szpor 4489 1984
  Dziopak-Gruszczyńska Ewelina   ASP Kraków konserwacja rzeźby I. Płuska 5899 2003
  Dziuba Anna   ASP Kraków konserwacja rzeźby I. Płuska 6190 2005
  Dziuba Stanisław   ASP Kraków konserwacja rzeźby  W. Zalewski 2640 1979
  Dziubińska Ewelina   ASP Kraków konserwacja rzeźby M. Paciorek 6186 2005
  Dziubińska Janina   UMK Toruń konserwacja malarstwa i rzeźby polichromowanej   835 1977
  Dziubińska Maria   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej J. E. Dutkiewicz   1960/61
  Dziurawiec Irena   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej M. Słonecki   1951
  Dziurawiec Paweł   ASP Kraków konserwacja rzeźby M. Paciorek  1986
  Dziurawiec Tomasz   ASP Kraków konserwacja rzeźby I. Płuska 4425 1993
  Dziwińska-Lesińska Katarzyna   ASP Warszawa konserwacja rzeźby A. Koss 6997 2003
  Dżumała Piotr   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Niedzielska 4851 1996
  Eichler Zofia   ASP Warszawa konserwacja   1210 1964
  Eleryk Elwira   ASP Warszawa konserwacja rzeźby A. Koss 7756 2008
  Erdman Maria   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej  J. E.Dutkiewicz   1954
  Faber Wiesław   ASP Warszawa konserwacja grafiki T. Tuszewski 3942 1981
  Faber z d. Reichert Danuta   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Szpor 4306 1984
  Fabiański Wojciech   ASP Kraków konserwacja malarstwa W. Ślesiński 2845 1980
  Fedorcio Anna   UMK Toruń technologia i techniki sztuk plastycznych   540 1969
  Fedorczyk Monika   ASP Warszawa konserwacja grafiki T. Tuszewski 3514 1980
  Fedorowicz Andrzej   ASP Kraków konserwacja malarstwa W. Zalewski   1975
  Felchnerowski Klemens   UMK Toruń zabytkoznawstwo i konserwatorstwo   51 1952
  Feliksik Dominika   ASP Kraków konserwacja malarstwa J. Wyszyńska 5295 1999
  Fic-Lazor Anna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Szpor 4938 1988
  Fiedorowicz-Wolańska Maria   UMK Toruń technologia i techniki malarskie   282 1961
  Fila Katarzyna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa T.Sawicki 6397 1998
  Filip Maciej   ASP Kraków konserwacja malarstwa E. Kosakowski 5013 1998
  Filip Stanisław   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka   1969
  Firlej Sylwia   UMK Toruń konserwacja i restauracja malarstwa i rzeźby polichromowanej   1026 1981
  Fischer Halina   UMK Toruń konserwacja i restauracja papieru i skóry   1749 1993
  Flaszczyńska Iwona   ASP Warszawa konserwacja malarstwa M. Lubryczyńska 4571 1985
  Flejter Anita   ASP Kraków konserwacja malarstwa M. Stec 6015 2004
  Flik Józef   UMK Toruń technologia i techniki malarskie   204 1957
  Forecka-Kobiela Małgorzata   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka 3177 1983
  Forczek Anna   ASP Kraków konserwacja malarstwa E. Kosakowski 6188 2005
  Franz Leonora   ASP Kraków konserwacja malarstwa Z. Medwecka 4308 1992
  Frączek Magdalena   ASP Kraków konserwacja malarstwa W. Zalewski 4824 1996
  Frelek-Czernichowska Joanna   ASP Warszawa konserwacja malarstwa J. Szpor 4439 1984
  Fröchlich Maria   UMK Toruń technologia i techniki sztuk plastycznych   314 1963
  Fronczyk Wiesław   ASP Kraków konserwacja malarstwa W. Ślesiński   1985
  Fróg Danuta   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej J. E. Dutkiewicz   1962
  Fuks Irma   ASP Warszawa konserwacja rzeźby W. Procyk 6710 2001
  Furykiewicz Karolina   ASP Kraków konserwacja malarstwa J. Wyszyńska 5105 1998
  Furdyna Józef   ASP Kraków konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej J. E. Dutkiewicz 647 1956
  Furykiewicz Marcin   ASP Kraków konserwacja malarstwa J. Nykiel 4821 1996